HakkımızdaErikler Denetim ve Mali Müşavirlik, 20 yıldır temel amacı müşterilerine yüksek kalitede ve güvenilir muhasebe, vergi, denetim, kurumsal finansman ve danışmanlık hizmetleri alanında butik hizmet vermektir. Misyon 

Değerlerini ve çalışan gelişimini temel alarak sorumlu gelir elde etmek, müşterileri ve tüm paydaşları için sürdürülebilir değer yaratmak. 

 Vizyon 

Kaliteli, güvenilir ve butik hizmet anlayışı ile sektörünün en itibarlı firması olmak. 

 Değerlerimiz 

Şirketimiz Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen sürede kat ettiği yolda kendisine “pusula” olan değerlerinden hiç bir zaman ödün vermemiştir. İlkelerimize bağlı kalarak sürekli gelişim göstermiştir. 

                                       İLKELERİMİZ                                

Bağımsızlık

Bağımsız şekilde hizmet vermeyi her zaman faaliyetlerimizin odağında tutmaktayız. Denetmen  ve danışmanlarımız görevlerini bu anlayışla yerine getirmektedir. 

Dürüstlük

Tüm işlerde hiçbir şekilde ödün vermediği bağımsızlığı ve tarafsızlığı ile şirketimiz müşterileri tarafından “bağımsız” bir iş ortağı olarak tanımlanmaktadır. 

Sorumluluk

Her zaman müşterilerimizin sorunlarına kendi sorunlarımızmış gibi yaklaşarak daha çok fayda yaratmayı amaçlarız.  Ayrıca sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimiz ve genel iş çevresi üzerinde oluşturduğu olumlu katkıyı herzaman maksimize etmeyi hedefleriz.

Mükemmellik

Mükemmelliğe olan tutkumuz her bir çalışanımız tarafından benimsenen en temel prensiplerimizdendir. Bu tutkumuz sadece müşterilerimizin memnuniyetine değil, aynı zamanda iş kollarımızı geliştirmemize ve çalışanlarımızın memnuniyetinin artmasına da hizmet eder. Ayrca; bağımsızlık ilkemizin de dayanağıdır.

Süreklilik

Kurumsal yapımız değişerek gelişirken ilişkilerimiz, tecrübemiz ve bilgimiz de bir jenerasyondan diğerine aktarılarak hayatta kalır. Biz geçmişten öğrenir, geleceğe bakarız.

E-posta Girişi
E-Mükellef Girişi